^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Pedagog szkolny

Koncert charytatywny

Paulina Łaga (kl. II d) i Ringo Todorović (kl. II c) byli gwiazdami charytatywnego koncertu na rzecz domu dziecka w Betlejem. Inicjatorem i organizatorem tego przedsięwzięcia był Zbigniew Gierczak, który niedawno wrócił z Izraela. Był poruszony tym, co zobaczył w sierocińcu w Betlejem, na terytorium Autonomii Palestyńskiej. Od 2010 roku Siostry Elżbietanki niosą tam pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom i ich rodzinom. Wiele tych dzieci mieszka właśnie u sióstr, których serca są wielkie, ale możliwości finansowe ograniczone. Pan Zbigniew od razu po powrocie zabrał się do realizacji swojego planu.W niewielkiej Łebie (ok. 3 tys. mieszkańców) poza sezonem raczej o profesjonalnych artystów trudno, ale... W Internecie znalazł naszych artystów, Paulinę i Ringo (moim zdaniem przewyższają niejednego profesjonalistę :) ), i poprosił o pomoc. I tak 10 stycznia w Łebie nasi artyści kolędami i pastorałkami rozpoczęli wieczór muzyczny. Śpiewali również swoje ulubione utwory. Ich występ przyjęty został entuzjastycznie! Łebianie nie mogli uwierzyć, że to dopiero licealiści.

 

Cieszymy się, że dołożyliśmy w ten sposób swoją maleńką cegiełkę. Pan Zbyszek podziękował również za to, że dzięki naszemu występowi integrują się też mieszkańcy Łeby.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.