^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Pedagog szkolny

Valentines Day w V LO

14 lutego w V Liceum Ogólnokształcącym im. Zbigniewa Herberta w Sali 29 odbył się apel walentynkowy zorganizowany przez ucznia klasy 2B Oskara Chyżyńskiego. Grupa w składzie Olga Drzazgowska, Mateusz Rubaj, Sandra Peksa, Kamil Chrzanowski, Tomasz Wolański oraz Daria Morawska (wszyscy z klasy 2B) na czele z Oskarem.

Grupa przygotowała krótki apel, a w nim program walentynkowy dzielący się na cztery części. W pierwszej części pokazali w bardzo humorystyczny sposób, jak zdobyć dziewczynę, w kolejnej próbowali znaleźć idealny prezent na walentynki, jednak ostatecznie stwierdzili, że taki nie istnieję, trzecią częścią były konkursy quiz i randka w ciemno, w której nagrodą był dzień bez odpytywania dla zwycięzców. Ostatnią częścią był występ Wiktorii Brych z klasy 3C, która zaśpiewała dwie miłosne piosenki.

Występowali dwa razy, a ich apel wdziało łącznie dziewięć klas. Wszyscy oglądający odebrali apel bardzo pozytywnie i chętnie bawili się z prowadzącymi oraz brali udział w konkursach. Pomimo kilku pomyłek ze strony prowadzących wszyscy bawili się doskonale oraz chętnie nagradzali grupę licznymi brawami.  Program spodobał się nie tylko uczniom, ale i nauczycielom, którzy przyszli na występ ze swoimi klasami. Sala była przystrojona w balony w kształcie serc, a atmosfery dodawały pluszowe misie i kwiaty. Na koniec apelu każdy z uczestników dostał słodkie, czerwone jabłko.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.