^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2017-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2017-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2017-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2017-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

Kalendarz 2017/18

22 kwietnia odbył się Dzień Otwarty Szkoły dla Gimnazjalistów, który realizowany był pod hasłem "Matematyka i co jeszcze?", realizowany wspólnie z Akademią Pomorską.

Dla przyszłych licealistów od godziny 12:00 do 16:00 czekał: Salon gier logicznych, Salon gier komputerowych, Kwiat w przestrzeni i Matematyka a żywienie. Na koniec każdy mógł znaleźć odpowiedź na pytanie, "Co wspólnego ma matematyka z żywienie?".

Każdy zainteresowany mógł obejrzeć  szkołę, porozmawiać  z nauczycielami, uczniami, a także poznać ofertę edukacyjną szkoły.

Przez 4 godziny naszą szkołę odwiedziły tłumy gimnazjalistów. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy w poczet naszych uczniów już od września.

Zdjęcia przedstawiają co działo się w tym dniu w naszej szkole :)

 

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.