^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Koncert w kościele Mariackim

W niedzielę, 10 kwietnia, w całym kraju obchodzono 6. rocznicę katastrofy lotniczej pod Smoleńskiem. Mieszkańcy Słupska również uczcili pamięć 96 pasażerów prezydenckiego samolotu, którzy w Katyniu mieli uczestniczyć we Mszy św. w intencji ofiar zbrodni sowieckich dokonanych na polskich oficerach w 1940 roku. W kościele Mariackim o godz. 19.00 odprawiona została Msza św. w intencji ofiar obu tych wydarzeń. Po nabożeństwie uczniowie V LO - Wiktoria Brych z kl. II c, Zuzia Łyszyk i Eryk Pawicki z kl. I a oraz nasz absolwent, niezawodny Patryk Jaszek, koncertem pieśni i piosenek patriotycznych poświęconych Żołnierzom Wyklętym zakończyli miejskie uroczystości. Występ naszych uczniów z wielkim wzruszeniem przyjęli licznie zgromadzeni słupszczanie uczestniczący w uroczystościach.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.