^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Pomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

8 kwietnia 2016r. w Gdańsku odbył się finał Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym organizowanym przez Sejmik Województwa Pomorskiego. Pod opieką p. Katarzyny Góry naszą szkołę reprezentował uczeń klasy IIb, Filip Żukowski.

Konkurs odbywa się w dwóch etapach, I etap powiatowy przeprowadzony został do 31 marca 2016 roku. Udział w nim wzięło udział 413 uczniów z województwa pomorskiego. Cała trójka laureatów zdobyła 48 na 50 możliwych punktów, dlatego odbyły się jeszcze dwie dogrywki – o pierwsze i następnie o drugie miejsce.

Filip wywalczył w finale III miejsce.

Poniżej link do strony z wynikami konkursu.

http://pomorskie.eu/-/znamy-laureatow-xi-konkursu-wiedzy-o-samorzadzie-terytorialnym

Serdecznie gratulujemy!

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.