^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2017-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2017-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2017-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2017-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

AMERICAN DAY

26 marca w naszej szkole uczniowie przygotowali Dzień Amerykański pod patronatem pani Jolanty Żeromskiej. W tym dniu przeniesliśmy się na kilka godzin do USA. Byliśmy w Las Vegas, Nowym Jorku, na Time Square, a przy pokoju nauczycielskim mogliśmy podziwiać górę Mont Rushmore oraz Aleję Sław, w której znalazły się gwiazdy z podpisami wszystkich nauczycieli naszej szkoły. 

Na każdej przerwie odbywały się występy, które wprowadziły nas w niezwykły amerykański klimat. Występował Eminem, podziwialiśmy taniec cheerliderek oraz "taniec kowbojski". Całości dopełnij quiz Tounge Twister. Podczas całej imprezy degustwalismy amerykańskie muffinki, czekoladowe  ciasta, popcorn, colę i inne smakołyki. 

To był show w prawdziwie amerykańskim stylu!  

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.