^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

E(X)PLORY 2016

E(X)PLORY to konkurs projektów naukowych z kilku dziedzin nauki tworzonych przez uczniów lub studentów. Nasi uczniowie z klasy 2a przygotowali projekt urządzenia służącego do podawania leków osobom starszym, które przebywają  w swoich domach i zgłosili ten projekt w kategorii medycyna. Projekt został wybrany do finału spośród prawie 300 prac z całej Polski. Finał regionalny odbędzie się 4 marca w Szczecinie, a ogólnopolski w październiku , w Gdyni. Liderem projektu jest Paweł Spaczyński. Nad projektem pracowali też Kamil Kaczmarkiewicz i Patryk Golis - wszyscy z klasy 2a. Opiekunem grupy jest Pan prof. Przemysław Kasprowicz. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w dalszej części konkursu.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.