^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Koncert charytatywny w V LO

9.01.2016 roku w V LO im. Z. Herberta odbył się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry pod batutą Macieja Banachowskiego. 

W hali sportowej V LO o godz. 16.00 byliśmy świadkami wspaniałego koncertu. W zimowej i jeszcze świątecznej atmosferze młodzież naszej szkoły, absolwenci V LO oraz uczniowie innych słupskich szkół śpiewali kolędy i pastorałki.

Konferansjerkę poprowadził Marek Rogala, a utwory znanych kolęd zaśpiewali:

1.Gdy się Chrystus rodzi -  Zuzanna Łyszyk wraz z wokalistami


2. Kolęda dla nieobecnych - Wiktoria Brych

3. Nie było miejsca dla ciebie - Kamila Lewicka 

4. All i want for christmas is you - Kasia Dacków 

5. Mizerna cicha - Ada Kuczun 

6. Hej ludzie, idą święta! - Wiktoria Brych

7. Cicho, cicho pastuszkowie - Ada Kuczun 

8. Bóg się rodzi - Kasia Dacków 

9. Świąteczna muza - Wiktoria Brych

10. Potter`s Waltz - Orkiestra instrumentalnie 

 11. Wiktoria Zych zaprezentowała recytację utworu „ Pieśń wigilijna” M. Grechuty

Wokalistom towarzyszył chór przygotowany przez Kamilę Lewicką.

Goście, którzy zaszczycili nas swoja obecnością nie kryli wzruszenia, a młodzi ludzie zostali nagrodzeni owacją na stojąco.

 

Nad organizacją całości czuwały panie: Agnieszka Dacków oraz Jolanta Jedlińska.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.