^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

XXVI Konkurs Pieśni Religijnej im. św. Jana Pawła II "Cantate Domino"

Wiktoria Brych z kl. II c zajęła II miejsce w XXVI Konkursie Pieśni Religijnej im. św. Jana Pawła II "Cantate Domino".

5 i 6 grudnia 2015r. w Centrum Kultury w Koszalinie odbyły się konkursowe prezentacje solistów, zespołów i chórzystów w trzech kategoriach: dzieci, młodzieży i dorosłych. Wiktoria rywalizowała z wykonawcami z całej diecezji koszalińsko - kołobrzeskiej, począwszy od najdalej położonej Trzcianki, a na Słupsku skończywszy. Poziom był wysoki i wyrównany, stąd rywalizacja trudna. Wiktoria zwyciężyła piosenką "Wiara czyni cuda", do której akompaniowała jej na pianinie Karolina Krzyżanowska z II LO oraz pan Tadeusz Picz na skrzypcach. Piosnkę tę nasi laureaci zaprezentowali również na koncercie galowym w sali kina "Kryterium" w Koszalinie.

Gratulujemy i czekamy na następne takie cuda :-)

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.