^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych

W dniu 19.11.2015 r. odbył się Powiatowy Przegląd Małych Form Teatralnych, organizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Słupsku.

Tegoroczny konkurs przebiegał pod hasłem: „Porozmawiajmy o HIV”.

Nasi uczniowie zajęli II miejsce. Grupa teatralna w składzie:

Oskar Chyżyński (scenariusz i reżyseria) z kl. I B

Adrianna Cichewicz z kl. II C,

Adrianna Mozgawa i Wiktoria Serafin z kl. II D,

Dastin Dzięciołowski, Kacper Miłaszewicz, Sandra Peksa, Mateusz Rubaj, Norbert Syrek, Krzysztof  Wieczorek z kl. I B

przygotowała na podstawie autorskiego scenariusza i zaprezentowała inscenizację pod tytułem „HIV=SAMOTNOŚĆ”.

Wsparcia dźwiękowego udzielił – Szymon Goliszek z kl. II A.

Spektakl promuje postawy odpowiedzialności za własne życie i zdrowie, zachowania chroniące przed zakażeniem HIV oraz popularyzuje takie wartości, jak: tolerancja, poczucie solidarności i przyjaźń wobec osób zakażonych wirusem HIV.

Wszystkim uczestnikom przedsięwzięcia – SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.