^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Połowinki

W piątkowy wieczór, 13 listopada, uczniowie klas drugich uczestniczyli w zabawie połowinkowej w restauracji Felix.

Piękne kreacje i eleganckie garnitury świadczyły o tym, że wreszcie nadszedł czas długo wyczekiwanej imprezy. Po oficjalnym powitaniu przez panią Dyrektor rozpoczęła się kilkugodzinna zabawa.
Jedną z atrakcji było klasowe karaoke, w czasie którego uczestnicy wykazali się talentem wokalnym. Pani Dyrektor i wychowawcy docenili starania wykonawców i nagrodzili każdą z klas „dniem bez pytania”.

O północy wychowawcy zostali poproszeni o pokrojenie tortu i symboliczne wręczenie porcji gospodarzom swoich klas. Uczestnicy bawili się doskonale, nie schodząc z parkietu do końca zabawy. W ten sposób uczniowie uczcili „półmetek” swojej edukacji w V LO.

   

 

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.