^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada 2015r. odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W montażu słowno - muzycznym młodzież opowiadała wierszem i piosenką o najważniejszych faktach z historii Polski, które związane były z odzyskaniem niepodległości: począwszy od utraty niepodległości w 1795r. do czasów współczesnych, tj. zniewolenie ustrojem komunistycznym. Podniosły nastrój recytacji oraz zaangażowania występujących uczniów w pieśni patriotyczne przyczyniły się do bardzo uroczystego nastroju podczas akademii.

Wystąpili:

Prowadzenie - Aleksandra Kuźmińska i Michał Sochacki - kl. II b

Recytacja - Daria Brodzik, Anna Jurak, Adrian Poparda - kl. II b, Szymon Goliszek - kl. II a

Śpiew - Natalia Chrzanowska, Anna Jurak, Oliwier Dybaś - kl. II b, Wiktoria Brych, Kaja Mieczkowska - kl. II c

Chór - Maciej Janas, Łukasz Wołyński, Filip Żukowski - kl. II b

Akompaniament na gitarze - Bartosz Kowalczyk - kl. I a, Mateusz Kozłowski, Błażej Kokolus - kl. III d oraz p. Tadeusz Picz - pianino

Prezentacja multimedialna - Adam Bekta - kl. II b

Obsługa sprzętu nagłaśniającego - Szymon Goliszek - kl. II a.

Dekoracje na salę gimnastyczną oraz okolicznościową tablicę wykonały:

Alicja Jakubowska, Wiktoria Jaranowska, Anna Jurak, Weronika Groszek, Sara Sitko, Paulina Cieślak, Natalia Hoffmann z kl. II b.

Całość przygotowały p. Magdalena Chamera i p. Małgorzata Kowalczyk.

 

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.