^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

„Morderstwo na Krętej"

 

Zachęcamy do zapoznania się z efektami dwumiesięcznej pracy młodzieży VLO w ramach projektu realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku „Kryminał na Krętej”.

Uczniowie uczestniczyli w warsztatach literackich (prowadzący: Daniel Odija) i filmowych (prowadzący: Krzysztof Przygoda), podczas których stworzyli książkę interaktywną oraz kilkunastominutowy film pt. „Morderstwo na Krętej”.

6 listopada 2015 r. w czytelni MBP odbyło się oficjalne zakończenie projektu, którego zwieńczeniem była projekcja filmu oraz premiera książki.

Dokładna relacja z wydarzenia: TUTAJ.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.