• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Marsz dla Życia

Tegoroczny słupski „Marsz dla Życia” miał charakter patriotyczny – na zakończenie złożono kwiaty pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego, a nasze uczennice: Paulina Łaga z kl. II d, Kinga Łozińska z kl. I a i Natalia Adamkiewicz z kl. II c zachwyciły uczestników swoimi wykonaniami pieśni patriotycznych. Ich profesjonalizm został podkreślony przez organizatorów oraz pana Mirosława Pawlaka, odpowiedzialnego za oprawę muzyczną imprezy.

Dziewczętom należą się wyrazy uznania. Nie tylko pięknie śpiewają, wzruszając słuchaczy, ale zawsze są gotowe poświęcić swój wolny czas, gdy tylko ktoś poprosi o jakąkolwiek pomoc przy uświetnieniu imprez o różnym charakterze. Ich zaangażowanie w życie nie tylko szkoły, ale i miasta, życzliwość, uśmiech wzbudzają sympatię, a one samę są coraz bardziej rozpoznawalne. Gratulujemy! :)

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.