^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Orszak Trzech Króli

To już piąty raz V LO włączyło się w organizację Orszaku Trzech Króli. Tegoroczny zgromadził dwa tysiące mieszkańców Słupska (mimo ciężkich chmur deszczowych, które jednak cierpliwie czekały, aż dojdziemy do stajenki, która – jak zwykle – stała nieopodal ratusza). Zanim jednak radosny korowód ruszył sprzed kościoła pod wezwaniem św. Maksymiliana, Kinga Łozińska (kl. I a), Roksana Białek (kl. I b) i Ringo Todorović (kl. II c) koncertowo wyśpiewali kolędy i pastorałki, dodatkowo zachęcając do udziału w marszu. Pani Joanna Janusiak opracowała scenariusz i reżyserowała scenki dramatyczne.

 

Zapraszamy również do galerii "Głosu Pomorza" :)

http://www.gp24.pl/wiadomosci/slupsk/g/2-tysiace-ludzi-przeszlo-w-orszaku-trzech-kroli-w-slupsku-wideo-zdjecia,12823505,26920487/

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.