• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Jak co roku wolontariusze naszej szkoły wzięli udział w zbiórce dla WOŚP. Zwartą grupą w składzie: Julia Berent Monika Borkowska, Filip Dobrzyniewicz, Natalia Gonta, Aneta Gustowska, Alicja Jakubiak, Anna Jurak, Magdalena Mięczewska, Magdalena Nowak, Justyna Pasiek, Aleksandra Słapik, Julia Słojka, Weronika Stelmachowska, Wiktoria Wajszczykowska i oczywiście opiekun wolontariuszy p. Izabela Ledeman udało się zebrać łącznie 14 448,45 zł. Serdecznie gratulujemy!

Jesteśmy dumni, że w natłoku zajęć i obowiązków nasi uczniowie znajdują czas na pomaganie innym!

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.