• 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
baner
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Rodacy Bohaterom - Paczka Świąteczna dla Kombatantów na Kresach

Uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Słupsku już po raz czwarty wzięli udział w akcji "Rodacy Bohaterom - Paczka Świąteczna dla Kombatanta na Kresach" organizowanej przez Stowarzyszenie Odra-Niemen od 2010 roku. W bieżącej edycji akcja ta uzyskała patronat honorowy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz patronat medialny TVP Polonia, która wspiera projekt od 3 lat. Jest ona przede wszystkim dowodem naszej pamięci o rodakach pozostałych na Kresach,a często znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

 

Copyright © 2019. V LO w Słupsku Rights Reserved.