^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Pomorski Festiwal Nauki

W dniu 02.06.2016r. młodzież klas drugich naszego liceum uczestniczyła w Pomorskim Festiwalu Nauki organizowanym przez Akademię Pomorską w Słupsku.

Grupa zainteresowana językiem polskim przystąpiła do gry edukacyjnej "Sprawdź smartfonem znajomość lektur szkolnych".
Grupa zainteresowana matematyką zmierzyła się z zadaniami trudnymi i nietypowymi podczas warsztatów o tematyce "Parzyste albo nieparzyste - oto jest pytanie".
Ta sama grupa uczniów uczestniczyła w II Słupskiej Konferencji Popularnonaukowej dla Wszystkich Entuzjastów Matematyki. Podczas tej imprezy miłośnicy Królowej Nauk prezentowali referat, pokaz, prezentację na dowolny temat matematyczny. Nasi uczniowie Bartosz Piekarczyk oraz Marta  Waśków wraz z Kornelią Zarębską zaprezentowali wykład "Sztuczki matematyczne" oraz "Zastosowanie trójkąta Pascala".
 
 
Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.