^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Dzień Otwary w VLO

22 kwietnia odbył się Dzień Otwarty Szkoły dla Gimnazjalistów, który realizowany był pod hasłem "Matematyka i co jeszcze?", realizowany wspólnie z Akademią Pomorską.

Dla przyszłych licealistów od godziny 12:00 do 16:00 czekał: Salon gier logicznych, Salon gier komputerowych, Kwiat w przestrzeni i Matematyka a żywienie. Na koniec każdy mógł znaleźć odpowiedź na pytanie, "Co wspólnego ma matematyka z żywienie?".

Każdy zainteresowany mógł obejrzeć  szkołę, porozmawiać  z nauczycielami, uczniami, a także poznać ofertę edukacyjną szkoły.

Przez 4 godziny naszą szkołę odwiedziły tłumy gimnazjalistów. Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy w poczet naszych uczniów już od września.

Zdjęcia przedstawiają co działo się w tym dniu w naszej szkole :)

 

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.