^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Przedszkoliada 2016

Uczniowie klasy IIB jako wolontariusze wsparli organizatorów V edycji ogólnopolskiej imprezy "Przedszkoliada 2016". Wydarzenie miało miejsce 2 lutego 2016r. w słupskiej Hali Gryfia. Celem przedsięwzięcia jest promowanie zachowań prozdrowotnych oraz zachęcanie najmłodszych do aktywnego stylu życia. W imprezie uczestniczyły dzieci z czterech przedszkoli: Przedszkola Franio w Bolesławicach, Przedszkola Poziomka we Włynkówku, Przedszkola nr 11 w Słupsku i Przedszkola Integracyjnego nr 8 w Słupsku.

Wolontariusze wykazali się dużym zaangażowaniem. Czuwali nad sprawnym przebiegiem zabaw i gier sportowych oraz dbali o dobre samopoczucie przedszkolaków. Największym powodzeniem cieszył się kangur, który był chyba najbardziej pożądaną atrakcją imprezy. Udział w Przedszkoliadzie pokazał najmłodszym, jak dużo radości może sprawić współzawodnictwo i współpraca z drużyną.
Warto wspomnieć, że organizatorem tego eventu jest absolwent naszej szkoły - Mateusz Nikel.
Serdeczne brawa dla niego oraz dla klasy IIB za pomoc w organizacji tak szlachetnej imprezy!
 
 
Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.