^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Przedświąteczne kolędowanie

Za nami klasowe spotkania wigilijne, święta tuż, tuż… W ferworze przygotowań nasi uczniowie nie zapomnieli o tych, którym trudno w pełni odczuć radość Bożego Narodzenia, z różnych powodów. Szlachetna Paczka czy Paczka dla Polskiego Kombatanta na Wschodzie weszły już w stały szkolny kalendarz. W tym roku V LO włączyło się też do kolejnej akcji - „Pusta choinka” - po raz trzeci organizowanej w słupskim Centrum Handlowym Galeria Passo przez Caritas i Radio Koszalin. 12 grudnia ks. Łukasz Bikun, duszpasterz akademicki, poprowadził imprezę, w której Wiktoria Brych z kl. II c wystąpiła z koncertem kolęd. Wiktoria, której akompaniował pan Tadeusz Picz, zaśpiewała również 18 grudnia podczas opłatkowego spotkania w Hospicjum Miłosierdzia Bożego. W spotkaniu tym uczestniczył bp Krzysztof Zadarko oraz prezydent Robert Biedroń. Jak podkreślił ks. Łukasz, kapelan hospicjum, kolędy w wykonaniu Wiktorii wzruszyły i gości, i pensjonariuszy.

 

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.