^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Mali bohaterowie!

4 grudnia 2015r. po raz kolejny odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Miś! Jak zwykle towarzyszyła temu przygoda. Maluchy miały tym razem za zadanie odnaleźć porwanego św. Mikołaja i zarazem uratować święta. W odnalezieniu uwięzionego św. Mikołaja miały pomóc zagadkowe wierszyki oraz odnajdywanie kolejnych śladów zbrodni, np. butów. Oczywiście to była drobnostka dla naszych małych bohaterów. Błyskawicznie dotarły do związanego Mikołaja, a on w zamian odwdzięczył się czekoladowymi przysmakami. Potem każdy z dzieciaków narysował, co chciałby dostać pod choinkę. Po dwugodzinnej mocy wrażeń przedszkolaki całe umazane brokatem do dekorowania prezentów ruszyły do siebie na obiad, zostawiając nas spokojnych o losy przyszłego pokolenia...w końcu święta zostały uratowane.!

W akcji brali udział uczniowie klas drugich Adam Bekta, Daria Kurlapska, Anna Jurek, Alicja Jakubiak, Wiktoria Jankowska oraz Igor Półtorak pod opieką pani Małgorzaty Kowalczyk.

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.