^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Mikołajkowy Wielobój Sportowy

1 grudnia 2015r. odbył się Mikołajkowy Wielobój Sportowy o Puchar Rektora Akademii Pomorskiej w Słupsku, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły.

Pod czujnym okiem Bogumiły Krzysztofowicz, nauczyciela wychowania fizycznego, w zmaganiach uczestniczyli uczniowie klas I a i I b:

 1. Katarzyna Janc - kl. I a,
 2. Nikola Nowak - kl. I a,
 3. Aleksandra Wiśniewska - kl. I a,
 4. Sandra Żołyńska - kl. I a,
 5. Marcin Kosmala - kl. I a,
 6. Jan Tłuchowski - kl. I a,
 7. Karol Zapadka - kl. I a,
 8. Mateusz Rubaj - kl. I a.

Zwycięstwo dla naszej szkoły wywalczyła drużyna dziewcząt, zajmując I miejsce. Gratulujemy!

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.