^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

X Festiwalu Młodych Talentów „Niemen Non Stop”

  W dniu 25 listopada bieżącego roku w ramach X Festiwalu Młodych Talentów „Niemen Non Stop” odbył się konkurs wiedzy pt. „Co Ty wiesz o Niemenie”. Do rywalizacji przystąpiło pięć trzyosobowych drużyn, reprezentujących różne słupskie szkoły. Dwie drużyny reprezentowały II LO im. Adama Mickiewicza, jedna Zespół Szkół Katolickich oraz dwie naszą szkołę w składzie: Michalina Musztafa, Justyna Piskorska, Marta Maziarz i Wiktoria Jaranowska, Weronika Groszek, Daria Kurlapska. Cały konkurs podzielony był na trzy etapy: 1. Życie przed przyjazdem i po przyjeździe do Polski (kategoria za 1 punkt), 2. Kariera artystyczna w latach 60. (kategoria za 3 punkty), 3. Działalność artystyczna po roku 1970 (kategoria za aż 5 punktów!), dodatkowo można było podwyższyć swoje wyniki, odpowiadając na pytania muzyczne. Wydarzenie przebiegało w niezwykle przyjaznej atmosferze.
Pomimo mniej więcej wyrównanego poziomu wiedzy uczestników pierwsze miejsce w konkursie zdobyła drużyna reprezentująca NASZĄ SZKOŁĘ!

Daria Kurlapska

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.