^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Zakończenie klas III

 

      Dnia 24 kwietnia 2015 roku maturzyści V LO oficjalnie zakończyli swój rok szkolny i rozpoczęli najdłuższe wakacje w życiu. Przed nimi teraz tylko matura. Najlepsze z nich: Maria Poźniak, Anna Poźniak i Aleksandra Osińska zostały uhonorowane tytułem primus inter pares. Zostały też rozdane nagrody w poszczególnych dziedzinach działalności naszych uczniów. Dyrekcja szkoły miała okazję podziękować rodzicom maturzystów zaangażowanym w życie naszej placówki. Grono pedagogiczne przy wsparciu administracji ufundowało także nagrodę specjalną dla niezwykłej osobowości jaką był uczeń Patryk Jaszek. Uroczystość prowadzona przez uczennice z klas drugich została uświetniona występami Wiktorii i Partyka. Oczywiście nie odbyło się też bez smutnych rozstań z kochanymi wychowawcami, nauczycielami oraz przyjaciółmi. Na osłodę tych gorzkich łez rozstania absolwenci zostali obdarowani słodkimi podarunkami, które zostały wręczone przez uczniów klas drugich.

 

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.