^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

Wychowawcy klas w roku szkolnym 2017/2018

Przydział wychowawstw

 

w roku szkolnym 2017/2018

 

 

Klasa I A - mgr Przemysław Kasprowicz

Klasa I B - mgr Małgorzata Maksimowicz

Klasa I C - mgr Katarzyna Góra

Klasa I D - mgr Bogumiła Krzysztofowicz

 

Klasa II A - mgr Agnieszka Dacków

Klasa II B - mgr Joanna Janusiak

Klasa II C - mgr Jolanta Żeromska

Klasa II D - mgr Małgorzata Kowlaczyk

 

Klasa III A - mgr Izabela Ledeman

Klasa III B - mgr Jolanta Jedlińska

Klasa III C - mgr Wojciech Gajewski

Klasa III D - mgr Marzenna Brzezińska

 

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.