^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2017-2020) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2017-2020) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2017-2020) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2017-2020) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Brązowej Szkoły 2014”.

Home

Szlachetna Paczka

W tym roku Szlachetna Paczka połączyła w mądrym pomaganiu naszą społeczność szkolną z I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku. Wspólnie przygotowaliśmy pomoc dla wybranej rodziny.

Gratulujemy wszystkim niezwykłym Bohaterom Wolontariuszom/Ofiarodawcom podjęli wyzwanie, jakim jest przekraczanie siebie na rzecz bliźniego.Dzięki wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i dostarczenie Paczki ludzie znajdujący się w potrzebie mogą dostrzec światełko nadziei i mają szansę wygrać swoje życie.

Dziękujemy za ofiarność, zaangażowanie po poświęcony czas!

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.