^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

Home

XXVII Festiwal Pieśni Religinej CANTANTE DOMINO

W dniach 3-4.12.2016r. w Koszalinie odbył się XXVII Festiwal Pieśni Religijnej CANTANTE DOMINO im. św. Jana Pawła II, w którym udział brała Paulina Łaga uczennica klasy ID i Ringo Todorovič uczeń klasy IC. Na podium w zmaganiach wokalnych stanęła Paulina zajmując II miejsce, a także Ringo, który zajął I miejsce.

Link do występu:

http://www.dobremedia.org/index.php/component/allvideoshare/video/latest/xxvii-festiwalu-piesni-religijnej-quot-cantato-domino-quot-niedziela

Występ Ringo zaczyna się od 54 minuty nagrania.

Gratulujemy! :) i czekamy na dalsze sukcesy.

 

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.