^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

XXVII Festiwal Pieśni Religijnej „Cantate Domino”

Paulina Łaga  z klasy I d i Ringo Todorowić z klasy I c będą reprezentowali V Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w Słupsku na XXVII Festiwalu Pieśni Religijnej „Cantate Domino” w Koszalinie. Festiwal ten na stałe wpisał się już w kalendarz imprez, w których z sukcesami uczestniczą nasi uczniowie. Eliminacje miejskie odbyły się w piątek, 21 października, w Miejskim Domu Kultury, etap diecezjalny odbędzie się 3 grudnia w Koszalinie. Organizatorami festiwalu są: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” -  Oddział Okręgowy w Koszalinie (Oddziały w Koszalinie, Słupsku i Szczecinku), Wydział Duszpasterski Kurii Biskupiej w Koszalinie oraz Urząd Miasta Koszalin. Współorganizatorzy imprezy: Centrum Kultury 105 w Koszalinie, Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku, Szczecinecka Agencja  Promocji i Kultury oraz Szkoła Podstawowa Nr 5 w Słupsku.

Patronat nad festiwalem, jak co roku, objęli: Biskup Ordynariusz Koszalińsko-Kołobrzeski, Prezydent Miasta Koszalina i Zachodniopomorski Kurator Oświaty.
Patronat medialny: „Miasto”, „Głos Koszaliński”, „Gość Niedzielny”, Radio “Plus”, Radio „Koszalin”, TVP Szczecin, TV "MAX", „Civitas Christiana”.

Trzymamy kciuki za Paulinę i Ringo, życzymy kolejnych sukcesów :-)

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.