^Back To Top
 • 1 Oferta edukacyjna - klasa A
  Klasa Ia (2018-2021) - politechniczna z programem autorskim: „ Wspomaganie projektowania inżynierskiego”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: matematyki, fizyki, informatyki, j. angielskiego.
 • 2 Oferta edukacyjna - klasa B
  Klasa Ib (2018-2021) - humanistyczna z programami autorskimi: „Elementy filozofii”„J. łaciński dla humanistów”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: języka polskiego, historii, wiedzy o społeczeństwie.
 • 3 Oferta edukacyjna - klasa C
  Klasa Ic (2018-2021) - europejska z programem autorskim: „Elementy realioznawstwo”, realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: geografii, wiedzy o społeczeństwie, języka angielskiego.
 • 4 Oferta edukacyjna - klasa D
  Klasa I D (2018-2021) - medyczno-przyrodnicza z programami autorskimi „J. łaciński dla przyrodników” oraz "W świecie mydła i pachnidła", realizuje rozszerzoną podstawę programową w zakresie: biologii, chemii, j. angielskiego.
 • 5 Nasza szkoła
  Nasze liceum znajduje się w centrum miasta, na ulicy Deotymy 15a, nieopodal ratusza.
 
 
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. ZBIGNIEWA HERBERTA w Słupsku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2018".

Home

XVII Ogólnopolski Przegląd Twórczości Zbigniewa Herberta ”Herbertiada” w Kołobrzegu

23 września 2016r. nasi uczniowie Natalia Kobiałka z kl. IIc i Jonathan Spaczyński z kl. IIIb wzięli udział w XVII Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Zbigniewa Herberta „Herbertiada”” w Kołobrzegu. Poziom konkursu, jak co roku, był naprawdę wysoki. Młodych recytatorów z całej Polski oceniało jury w składzie: Monika Rasiewicz - pedagog krakowskiej PWST, profesor Krakowskiej Akademii Muzycznej i Akademii Ignatianum w Krakowie, aktorka; Helena Elert – nauczycielka języka polskiego w Kołobrzegu oraz Janusz Andrzejewski aktor Teatru Nowego w Poznaniu. Natalia, ze swobodą prezentując wędrówkę Hebertowskich bohaterów, zdobyła III miejsce. Gratulujemy!

Relację z konkursu przeczytać można na stronie „Gościa Niedzielnego.”

http://koszalin.gosc.pl/doc/3462265.Slowo-z-liter-slowo-z-mysli

Copyright © 2013. V LO w Słupsku Rights Reserved.